Üye Listesi

1-YAREN MERVE SANCAK(Sağlık Yüksekokulu)

2-MUHAMMED FURKAN FİLİZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

3-FERİHA KARACA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

4-ALESSANDRO İSKENDER PAGANO(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

5-OSMAN CAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

6-MELİKE GÖNÜL(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

7-ONUR SOKULLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

8-MEHMET GÜLKOKAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

9-UFUK TUNCER(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

10-SAFA ÖZCAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

11-RUMEYSA NUR ÖZCAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

12-FATİH FURKAN ÇOLAKOĞLU(Veteriner Fakültesi)

13-AZİZ MERAL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

14-AHMET ÇELİK(Sağlık Yüksekokulu)

15-ŞEYMA ÜZÜM(Sağlık Yüksekokulu)

16-ABDULSAMET DOĞAN(İlahiyat Fakültesi)

17-MERT BAŞ(Ziraat Fakültesi)

18-MURAT HÜSEYİN ÜNSAL(Fen Bilimleri Enstitüsü)

19-İBRAHİM KARABAT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

20-EBRU ŞAHİNDAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

21-BİLGİN BERK KIROĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

22-ORHAN GÜLEN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

23-SEMANUR KOCAGÖZ(İlahiyat Fakültesi)

24-SACİT EGE EMRE(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

25-RÜMEYSA AKARÇEŞME(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

26-ESER BALTAŞ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

27-UĞUR DENİZ KÖR(Ziraat Fakültesi)

28-İBRAHİM TELLİOĞLU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

29-İSHAK ÖMER HÜR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

30-ZEHRA DOĞAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

31-MEVLÜT KİLİTCİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

32-JİYAN ERTİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

33-SADİ BARKIN ŞEBER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

34-SEMANUR AKKAYA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

35-ALİ AYDIN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

36-KÜBRA TUNÇOK(Ziraat Fakültesi)

37-İSMAİL ÖRAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

38-ERİM KARABACAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

39-FURKAN RAHMİ ÖZTÜRK(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

40-HASAN BELGE(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

41-HASAN BELGE(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

42-FATİH ÖZKAN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

43-AYBERK SÜLEYMAN UZAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

44-ŞEYBE ÜRKER(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

45-MEHMET AKÇAL(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

46-HATİCE MELİS DUMAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

47-BUSE MALKAV(Fen - Edebiyat Fakültesi)

48-BİLİCAN AKIN(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

49-YUSUF UÇAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

50-SEMA ELİKARA(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

51-HASAN SOYTÜRK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

52-ASIM CAN ALTIN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

53-ERAY ÇAKICI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

54-HASAN FIRTANA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

55-İLKAY PEYİŞER(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

56-BARAN DURMAZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

57-MERT ULAŞ KARAAĞAÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

58-BERKE SAMİ OZAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

59-ENES KOLAY(Çerkezköy Meslek Yüksekokulu)

60-BERKAN TANRINIAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

61-BEKİR BUĞRAHAN BİLGİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

62-TUNAHAN HÜSEM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

63-GİZEM ÖZTOPRAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

64-GAMZE KIZILYAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

65-ALİ ERGÜL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

66-SİNEM ÖZYURT(Saray Meslek Yüksekokulu)

67-OLÇUN TAŞAR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

68-ÖMER KARAKAŞ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

69-ÇAĞATAY DEMİR(Muratlı Meslek Yüksekokulu)

70-MERİT İNCEOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

71-BEYZA NİDANUR GÜNDOĞDU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

72-SALİH PEKER(İlahiyat Fakültesi)

73-ABDURRAHMAN MEZRELİ(Ziraat Fakültesi)

74-KÜBRA GENÇ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

75-BETÜL ÇEVİK(Ziraat Fakültesi)

76-AHMET SAMET ÖZÇELİK(Ziraat Fakültesi)

77-POLAT SİPER(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

78-İRFANCAN DEMİRİŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

79-ENES ÖZER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

80-AKGÜN CAN EKİCİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

81-SEMİH ŞEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

82-MURAT ÇAPOĞLU(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

83-BATUHAN YILMAZ(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

84-MUSTAFA SOKUR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

85-AHMET FUAT EVRENLİ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

86-UMUT CAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

87-KEREM MECİT(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

88-TOLGA KAYAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

89-NİLAY BİLİR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

90-ALEYNA CINBIRTOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

91-ALPARSLAN TANRIVERDİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

92-NECDET UMURCAN BEKAR(Ziraat Fakültesi)

93-CANSU ÇİÇEKER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

94-ÖZKAN ATEŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

95-ÇAĞRIBEY GÜVEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

96-YAĞMUR SİNEM ŞENER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

97-SELEN AKDEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

98-İLGİ ELİBOL(Ziraat Fakültesi)

99-MUSA GÜRKAN KÖSE(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

100-YUNUS TURAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

101-EBRU KAÇAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

102-NUMAN YASİN KARA(Ziraat Fakültesi)

103-SAMET SEZER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

104-ERTUĞRUL ÇİÇEKDAL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

105-ERAY YILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

106-DAMLA MUYAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

107-DERYA YANAL(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

108-DOĞAN ŞİMŞEK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

109-BURAK BORA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

110-FURKAN ÇAKAR(Fen - Edebiyat Fakültesi)

111-MEHMET BERK SEZGİ(Tıp Fakültesi)

112-EMRAH KUCIK(İlahiyat Fakültesi)

113-MUHAMMED ENSAR PEKDEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

114-ESRA SÜRER(Ziraat Fakültesi)

115-ALPAY FİLİZ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

116-SERHAD ÖZDEMİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

117-EMRE SELIM MEMET(Sağlık Yüksekokulu)

118-SEVGİ KAÇAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

119-CANSU SEZGİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

120-YUNUS EMRE KOROL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

121-KEREM GÖGER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

122-BÜŞRA KURT(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

123-ELİF TUĞTEKİN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

124-YİĞİTALP ŞENAYDIN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

125-AHSEN YILDIRIM(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

126-TUNCER BAŞARAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

127-RONAHİ ÖZMEN(Tıp Fakültesi)

128-ŞAZİ DENİZ POLAT(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

129-YEŞİM DURAN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

130-SELAMİCAN İNAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

131-MERVE BİLİK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

132-YAVUZ ASLAN(Ziraat Fakültesi)

133-ONUR ERGÖNÜL(Fen Bilimleri Enstitüsü)

134-TANER ÖZGÖÇER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

135-NİHAN TUĞÇE BOZ(Tıp Fakültesi)

136-ÖZGE NUR ŞENYÜZ(Ziraat Fakültesi)

137-MEHMET SİNAN ÖZDEMİR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

138-LAURA GAMZE TÜRKKAN(Ziraat Fakültesi)

139-Chamza Boulmpoul(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

140-BÜŞRA ÖZTÜRK(Tıp Fakültesi)

141-ERDEM ERSİN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

142-KADİR AY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

143-İBRAHİM KAYA(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

144-SERZAN HASAN TUNÇER(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

145-FERİD HAN ÜSTÜNDAĞ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

146-AYSEL DUMAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

147-BERK ARSLAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

148-ÇAĞLA ELTUTAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

149-YUSUF SELİM ÜSTÜN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

150-EMRE GÜNGÖR(İlahiyat Fakültesi)

151-OĞUZ SEVGİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

152-KADİRCAN DEMİRBAŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

153-YASİN EROL ENGİN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

154-UMUT CAMAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

155-MEHMET EYİER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

156-TOLGAHAN KARA(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

157-FİKRET UYGUN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

158-UMUT GÜLTEKİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

159-AYHAN ÖZCAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

160-NAZIM ÇİFTCİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

161-MERT FINDIK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

162-SAFA ORHAN KANAAN ALQADERİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

163-MUSTAFA ERAY YÜREKDURMAZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

164-SERCAN SABAH(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

165-RAMAZAN CUGİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

166-MEHMET SALİH AKTÜRK(Tıp Fakültesi)

167-UMUT ŞENER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

168-SEÇİL ASLANKAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

169-GÖKER GÜN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

170-MERT İSTER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

171-ÖZGÜR KEKLİK(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

172-OSMAN GÜMÜŞ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

173-RAHİME ÖZÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

174-HAKAN MACİT(Fen - Edebiyat Fakültesi)

175-AKIN YARICI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

176-AHMET USAY TURAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

177-BİRKAN TOPUZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

178-MUHAMMET BAKİ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

179-SAMİ ARSLAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

180-MERT ÇELİK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

181-ORUÇ FURKAN BİLGİN(Veteriner Fakültesi)

182-SEMANUR DERELİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

183-UFUK ÇAKMAK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

184-UMUT HANCI(Ziraat Fakültesi)

185-BARIŞ KARADENİZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

186-MUSTAFA BERKAY KARANLIK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

187-DİLARA NİHAL ŞENETİLER(Fen - Edebiyat Fakültesi)

188-OĞUZ KAAN KARAKAŞ(Ziraat Fakültesi)

189-HİLMİ GÜRKAN AKSOY(Ziraat Fakültesi)

190-MERTCAN KÜLAHCI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

191-HAZIM SERKAN TENİKECİER(Fen Bilimleri Enstitüsü)

192-FURKAN FARUK ŞAGUL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

193-FIRAT KARA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

194-RAMAZAN ALAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

195-SEDANUR KORKMAZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

196-KADER GENÇ(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

197-FATİH AKSOY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

198-SERHAT HALİS DEMİRCİ(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

199-MERT KAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

200-MYRAT ESENOV(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

201-RESUL TEKŞEN(Çorlu Meslek Yüksekokulu)

202-ALPER DÜLGER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

203-ALİ MERT ORHAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

204-BURAK TURHAN(Fen Bilimleri Enstitüsü)

205-SADIK AVCU(Fen - Edebiyat Fakültesi)

206-İSMAİL LAÇO(Ziraat Fakültesi)

207-YAVUZ TÜRKYILMAZ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

208-DENİZ BAŞTUĞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

209-MÜMİN KAVAKLI(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

210-RABİA NUR HAZAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

211-MERYEM TUNCA(Fen - Edebiyat Fakültesi)

212-BATIKAN HEKİMLER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

213-HAMZA KUŞLAR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

214-EMRE BALPETEK(Tıp Fakültesi)

215-FATİH YILMAZ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

216-ÜMİT GÜL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

217-BURCU BIYIK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

218-ŞABAN UĞUR GÜNTAV(Fen - Edebiyat Fakültesi)

219-SERTAN KARAAĞAÇ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

220-ONUR ULAŞ DEMİR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

221-HATİCE YILDIRAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

222-SABRİ TANER SAYKAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

223-MERT AKIN AKÇAY(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

224-AYŞENUR ÇETİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

225-DENİZ YILMAZ(Ziraat Fakültesi)

226-YUSUF BULKAN(Fen - Edebiyat Fakültesi)

227-RAHMAN GÖKAY GÖKDAĞ(Ziraat Fakültesi)

228-RAHMAN GÖKAY GÖKDAĞ(Ziraat Fakültesi)

229-KEMAL UZUNER(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

230-KAMER İŞYAPAR(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

231-ASLIHAN ZANBAK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

232-OZAN DOĞAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

233-MERVE TUNÇAY(Fen - Edebiyat Fakültesi)

234-ELİF SESLİ(Fen - Edebiyat Fakültesi)

235-EMRULLAH VERGİLİ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

236-RAMAZAN GÜVEN(Malkara Meslek Yüksekokulu)

237-GÖKHAN ÖZAKÇAOĞLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

238-ALİ SALİH İNCİ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

239-EVRİM ERTÜRK(Ziraat Fakültesi)

240-BİLAL ÇELİK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

241-ŞAHİN ARGUN(İlahiyat Fakültesi)

242-ONUR CEYLAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

243-MERTCAN DAL(Fen - Edebiyat Fakültesi)

244-SEMANUR DEMİREL(Tıp Fakültesi)

245-ONUR CAN TAYLI(Ziraat Fakültesi)

246-UĞUR YILDIRIM(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

247-MUHAMMET KORKMAZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

248-MUHAMMET ALİ DÜZYOL(İlahiyat Fakültesi)

249-ŞEYMANUR DOĞAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

250-YUNUS KOCACI(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

251-YAVUZ HAMİDETTİN TOPAK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

252-BERKAY ALTINAY(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

253-BERAT GÜDELEK(Ziraat Fakültesi)

254-İSMAİL KAĞAN KUKUK(Fen - Edebiyat Fakültesi)

255-ENES ÇÖKMÜŞ(Veteriner Fakültesi)

256-SEREN UGURLU(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

257-İBRAHİM SONGUR(Ziraat Fakültesi)

258-FATİH TUNÇER(Tıp Fakültesi)

259-BAHADIR CAN TOPUZ(Güzel Sanatlar, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

260-ONUR ATAHAN EKEN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

261-FETİH EREN ŞENGÜN(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

262-BUKET KIRCI(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

263-MURAT ALTINAY(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

264-EMİRCAN ERTÜRK(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

265-ÇAĞATAY YAVUZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

266-İHSAN ÇELEN(Şarköy Meslek Yüksekokulu)

267-DAMLA AYAN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

268-FATMA NUR KAYALI(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

269-EFKAN YILDIZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

270-MURAT CAN SEVER(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

271-CHOUSEIN CHASAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

272-MERTER ORAL(Ziraat Fakültesi)

273-ERDEM ERDİN(Fen Bilimleri Enstitüsü)

274-MELİH MUAMMER GÜLŞEN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

275-CANAN YALÇIN(Ziraat Fakültesi)

276-EBABEKİR ŞAHİN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

277-HÜSEYİN SAVAŞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

278-ARİF ÖKSÜZ(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

279-ŞEYDA KOÇAK(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

280-OZAN ERDEM(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

281-SELAMİ ELÇİÇEK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

282-EZGİ AKAR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

283-FURKAN DOĞAN(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

284-ONUR DEMİRAL(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

285-ELİF ÖZEN(Sağlık Yüksekokulu)

286-SABRİ YILDIZ(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

287-BERKE BALKIS(Tıp Fakültesi)

288-EMRE UYUR(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

289-YAREN TAŞCI(Fen - Edebiyat Fakültesi)

290-HAKAN ANIL KIZIL(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

291-GÜLŞEN HANCI(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

292-GİZEM ARSLAN(Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu)

293-OĞUZHAN ÖZTÜRK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

294-TENZİLE ALBAYRAK(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

295-MUSTAFA KAYA(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

296-YAKUP ARSLAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

297-ÇAĞATAY BAŞBUĞ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

298-ERKAN ASLAN(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

299-YASEMİN ÇELİK(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

300-YONCA ALAŞAHAN(Sosyal Bilimler Enstitüsü)

301-ZEKİYE YILMAZ(Muratlı Meslek Yüksekokulu)

302-İSMAİL ŞİRİN(İlahiyat Fakültesi)

303-İZEL AKSU(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

304-CEYHUN DERE(Veteriner Fakültesi)

305-ZEYNEP HAZAL KARAARSLAN(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

306-NURGÜL AYDEMİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

307-CANAN ZERAY(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

308-İBRAHİM ŞAHUTOĞLU(Tıp Fakültesi)

309-ONUR BOZDEMİR(İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi)

310-ZÜLAL NUR KAHRAMAN(Sağlık Yüksekokulu)

311-UĞUR KOCAGÖZ(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

312-YİĞİT YALÇIN(Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu)

313-GÖKAY YÜRÜR(Çorlu Mühendislik Fakültesi)

314-NURULLAH YILDIRIM(Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu)

315-FATİH MERT UYSAL(Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu)

316-GÖRKEM ÜNLÜ(Çorlu Mühendislik Fakültesi)


Topluluğa Yapılan Toplam Başvuru Sayısı:463